O FIRMIE

OSANIX jest firmą produkcyjno-handlową która oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji farb raz emulsji dedykowanych dla rolnictwa, sadownictwa i ogrodnictwa oraz realizacji różnorodnych projektów usługowych na życzenie klienta.

Produkty firmy zostały stworzone we współpracy z polskimi wiodącymi firmami oraz ośrodkami naukowo-badawczymi. Firma dąży do ugruntowania na rynku krajowym oraz międzynarodowym pozycji wiarygodnego, zorientowanego na indywidualne potrzeby klientów producenta oraz partnera handlowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w razie zapotrzebowania na którykolwiek z produktów prosimy o złożenie zamówienia lub bezpośredni kontakt z naszą firmą.

OFERTA

Kwestia jakości naszych produktów jest dla nas bardzo istotna dlatego też stale inwestujemy w rozwój infrastruktury oraz laboratorium, co pozwala nam na prowadzenie badań, które zaowocowały wdrożeniem nowoczesnych technologii oraz stałą kontrolę jakości naszych produktów. Ponadto oferujemy kompleksową produkcję na zlecenie nawet najbardziej wymagających produktów płynnych.

 

PRODUKTY

Oferujemy wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska produkty oraz akcesoria do produkcji szyb zespolonych w przystępnych cenach które są konkurencyjne w stosunku do podyktowanych przez duże międzynarodowe koncerny warunków współpracy. Nasza oferta jest skierowana do odbiorców którzy chcą pozystać atrakcyjni oraz konkurencyjni w trudnych ekonomicznie czasach.

Stale kontrolujemy jakość oferowanych produktów, dzięki czemu gwarantujemy, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów aby osiągnąć najwyższą wydajnośc produkcji, a koszty i ceny utrzymać pożądanym poziomie. Wyszkoleni pracownicy dbają o utrzymanie stałych, niezmiennych i powtarzalnych paramentrów technologicznych wyrobów przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Nasze produkty posiadają certyfikaty zarówno krajowych jak i zagranicznych instytutów potwierdzających niezmienne wysoką jakośc produktów. Korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność, że precyzyjna wiedza technologiczna oraz techniczna oparta na najbardziej wyszukanych, jakościowo komponentach do zespalania szyb, jeszcze bardziej wzmocni twoją pozycję na rynku

Masz pytania?

Napisz do nas!

PRODUKCJA

Firma OSANIX  pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami produkcji farb  pod własną marką oraz na zlecenie.

Produkcja na zlecenie
Oferujemy kompleksową produkcję nawet najbardziej wymagających produktów płynnych począwszy od zaopatrzenia w półprodukty, przez proces mieszania, po rozlewanie i etykietowanie.

Istnieje możliwość dostosowania zakresu świadczonych przez OSANIX usług do potrzeb klienta. Nasza oferta obejmuje:

  • Dostosowanie, adaptacja receptur dla potrzeb klienta
  • Zaopatrzenie w potrzebne półprodukty
  • Przygotowanie zamawianych mieszanin
  • Rozlewanie
  • Etykietowanie

Nasza oferta jest elastyczna i każdorazowo dostosowana do potrzeb klienta.

Gwarantujemy kontrolę jakości opartą o najwyższe standardy i spełniającą niezbędne normy na każdym etapie produkcji.

Dzięki naszemu wewnętrznemu laboratorium oraz współpracy z ośrodkami badawczo-rozwojowymi możesz mieć pewność, że zamówione u nas produkty będą najwyższej jakości.

W procesach produkcyjnych wykorzystujemy bezpieczne i przyjazne dla środowiska oraz użytkowników związki chemiczne, których jakość kontrolujemy na każdym etapie produkcji poprzez nowoczesny i rozbudowany system testów laboratoryjnych.

WSPÓŁPRACA

Dział Badań i Rozwoju firmy stanowią młodzi, ambitni ludzie, którzy ciągle poszukują nowych rozwiązań. Swoje pomysły i wiedzę konsultują i uzupełniają kontaktami z czołowymi polskimi jednostkami naukowo-badawczymi.

Wszystkim naszym potencjalnym partnerom gwarantujemy  produkty oraz usługi wysokiej jakości. Wysoki standard współpracy, profesjonalne wsparcie, atrakcyjne ceny oraz  krótki czas realizacji zamówień. Zawsze jesteśmy otwarci na podjęcie współdziałania z nowoczesnymi i ambitnymi firmami, które chcą uzupełnić swoją ofertę bądź nawiązać współpracę. Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami niezwłocznie.

Osanix


OSANIX Sp. z o.o.

Machowa 160A, 39-220 Pilzno

[javascript protected email address] / tel. +48 736 636 121

TOP